BabyBio – prancūzų prekės ženklas, gaminantis ekologišką ir sveiką maistą kūdikiams ir vaikams

Platus ir gardus asortimentas įvairaus amžiaus mažyliams: nuo kokybiškų pieno mišinių, grūdų košių iki tyrelių su vaisiais, daržovėmis, mėsa ar žuvimi.

Maistas, gaminamas iš kokybiškų žaliavų

Sveikos mitybos pagrindas yra sveiki patiekalų ingredientai. Gaminant vaikams maistą namuose, svarbiausia yra turėti šviežių vaisių ar daržovių bei kokybiškos mėsos iš ekologinių ūkių. Tokiose žaliavose yra mažiau cheminių medžiagų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, antibiotikų likučiai ir kitos žmogaus organizmui kenksmingos medžiagos. BabyBio produktų gamyboje naudojame tik ekologiškas žaliavas: vaisius ir daržoves iš ekologinių ūkių, pieną ir mėsą iš gyvulių, kurie yra šeriami daugiausiai žole ar pašarais ir gali laisvai judėti ganyklose. Vaiko organizmas yra jautresnis cheminėms medžiagoms, kurių galima rasti maiste. Pirmaisiais gyvenimo metais vaiko virškinimo sistema nepajėgia su jomis susidoroti, todėl toksinės medžiagos kaupiasi organizme. Dėl šios priežasties yra itin svarbu kruopščiai nagrinėti produktų, kuriuos duodate savo vaikams, sudėtis.

block image
block image

Kodėl BabyBio?

Stengiamės ne tik kruopščiai atrinkti žaliavas, bet ir kokybiškai jas apdoroti. Viską gaminame garuose, todėl išlaikome kiekvieno ingrediento skonį, kvapą bei vitaminų ir mineralų kiekį. Maisto produktus tik pasterizuojame, todėl juose nėra jokių konservantų. BabyBio produktų sudėtyje nėra palmių aliejaus, jį pakeitėme ekologiškais šalto spaudimo saulėgrąžų ir rapsų aliejais. Visi produktai yra gaminami be cukraus ir druskos, nes ingredientų skonis yra natūraliai skanus ir intensyvus. Norime, jog vaikai augtų, pažindami tikrą maisto skonį, ir ugdytųsi teisingus mitybos įpročius. Mūsų gurmaniškų prancūziškų receptų asortimentas patenkins kiekvieno vaiko skonį. Ar žinote, kiek skirtingų mėsos ar žuvies rūšių rasite mūsų produktų sudėtyse? Perlinės kruopos, vištiena, veršiena, jautiena, upėtakis… Mums rūpi vaikams pasiūlyti skonių ir patiekalų įvairovę.

Pieno mišiniai kūdikiams

Ar žinote, kokia yra mūsų prekės ženklo specializacija? Mūsų gamykla Prancūzijoje, netoli Klermono-Ferono miesto, specializuojasi aukštos kokybės pieno kūdikiams gamyboje. Jų gamybai naudojame tik karvių ir ožkų pieną iš ekologinių ūkių. Pienas yra praturtintas vitaminais bei mineralais, miltelių sudėtyje nėra palmių aliejaus, nereikalingų cheminių medžiagų. Dėl šių priežasčių BabyBio pieno mišiniai nesukelia virškinimo problemų, patinka vaikams, o tėvai gali būti ramūs, jog savo vaikams duoda kokybišką produktą

Visi BabyBio pieno mišiniai kūdikiams yra sukurti pagal šiuos reglamentus: 2013 m. birželio 12 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 609/2013 dėl kūdikiams ir mažiems vaikams skirto maisto, Komisijos direktyva 2006/141 / EB 2006 m. gruodžio mėn. dėl tolesnio maitinimo mišinių ir 2007 m. birželio 28 d. Tarybos reglamentas (EB) Nr. 834/2007 dėl ekologinės gamybos ir ekologiškų produktų ženklinimo.

BABYBIO produktai turi galiojantį ECOCERT sertifikatą pagal 2007 m. birželio 28 d. Tarybos reglamentą (EB) Nr.834/2007 dėl ekologinės gamybos ir ekologiškų produktų ženklinimo.